BugiNet

Nekritizuji, nepoučuji, vzdělávám

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Info Zeman na známce

Zeman na známce

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 9
NejhoršíNejlepší 

Konečně někdo vytvořil poštovní známku, která by mě přiměla změnit svoje návyky.

Zeman na známce

Takováto známka by mě skutečně přiměla vrátit se ke klasickým dopisům v obálkách a papírovým pohlednicím. Klidně bych si koupil několik aršíků a bombardoval své příbuzenstvo, přátele, kamarády, známé, a dost dobře i neznámé, pozdravy.

Třeba i při takových příležitostech, jako je každodenní cesta do zaměstnání autobusem, nebo úřední jednání na obecním úřadě. Možná byste se dočkali i textu: "Dnes je skvělý den. Venku se sice čerti žení, ale já po dlouhé době nedostal hnačku. No není to paráda?"

Ano, Zemana nepovažuji za svého prezidenta a to přesto, že jsem mu v prvním kole historicky prvních přímých prezidentských voleb na našem území dal svůj hlas.

Aneb: "Lež a nenávist zvítězila nad pravdou a láskou."

Napsáno na základě článku iDnes.cz.

Aktualizováno Pátek, 01 Únor 2013 16:11  

Latest News

Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Popular

Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Newsflash

Máme tady nový měsíc. Venku je pěkný vedro a tak se mi tam ani moc nechce. Včera jsem se brouzdal po netu a narazil jsem na nejkurióznější rozhovory mezi dispečery a piloty. Údajně se jedná o opravdové záznamy.