BugiNet

Nekritizuji, nepoučuji, vzdělávám

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Info
Info

Nebe se zatáhlo, pomeranč dosvítil

Email Tisk PDF

Parafrází textu písně jeho samotného si dovolím uvést tuto smuteční zprávu. Ano, bohužel je to tak.

Dne 19. června 2013 zemřel frontman Psích vojáků, bratr básníka a spisovatele Jáchyma, Filip Topol. Bylo mu přesně 48 let a 7 dní.

Říct, že mě za tu dobu poznamenal, je velmi povrchní. Filipova tvorba ovlivnila můj život velmi zásadním způsobem. Spousta fragmentů jeho textů přinejmenším u mě tak nějak zlidověla.

Ano, Filipův pomeranč přestal svítit na nebe, ale to neznamená, že by bylo venku nesnesitelně. "Venku svítí pomeranč" u nás zanemá, že neprší.

Děkujeme a nezapomeneme.

 

Fukušima, radioaktivita etc.

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

RA

Před několika dny mi byla do e-mailové schránky doručena tato zpráva:

"Předmět: Fw: radiace - není to žertovný e-mail, ale naléhavá zdravá doporučení

....podle poslednich info uz mame radiaci na ceste a bude to poradna naloz (odhady - vice nez Cernobyl). Z pochopitelnych duvodu tyto informace opravdu ve vecernich zpravach nebudou....takze, nesirme paniku, ale posilejme mezi lidi informace o PREVENTIVNI ochrane pred zarenim. Kupte sobe a svym blizkym megacecko (ma Vitaland nebo i lekarny) 1000mg- toto dve az tri tablety denne a morskou rasu Kelp (obsahuje jod a umi ochranit stitnou zlazu, ktera zarenim dostane zabrat) - toho staci jedna tabletka denne, zato dlouhodobe a doporucuje se v tomto pripade az jeden rok! Letos nejist houby!!! protoze vychytavaji tezke zarici prvky z pudy. Kdo má stitnou zlazu urezanou, se vubec o jod nemusi starat, protoze technicky nema jak udelat rakovinu stitne zlazy... Na kom vam zalezi, tomu to dejte snad i prikazem :-)). Jinak predejte info co nejvetsimu poctu lidi, ať se muzou chranit. Jo a nezapomente na detoxikacni schopnost chlorelly a enzymy a antioxidanty zeleneho jecmene.

PS: pridavam. Pouzivam pastu miso - pasta z fementovanych sojovych bobu, koupite v prodejnach zdrave vyzivy. Dava se do polevek, omacek, pomazanek, do ryze, bulguru, obili atd. Dulezite - NEVARIT ! Neutralizuje ucinky radiace, pouzivali ho v Japonsku po vybuchu v Hirosime a Nagasaki (viz clanky v Medunce, prezilii i lide v epicentru vybuchu), v Nemecku po Cernobylu bylo skoupeno behem par dnu. U nas v te dobe (1986) jeste nebyl.

Mejte se"

Aktualizováno Úterý, 12 Duben 2011 09:09 Celý článek...
 

Po dovolené

Email Tisk PDF

A je to tady. Právě mi skončila další (naštěstí ne poslední) letošní dovolená. Tentokrát opravdu stála za to.

Celý článek...
 

Novoroční projev

Email Tisk PDF

Milí čtenáři BugiNetu.

Jsem rád, že vás tímto mohu oslovit na začátku roku 2006.

Celý článek...
 

Nové služby VSN

Email Tisk PDF

Jsem velice rád, že se web Vysemnesmíte.cz rozrůstá takovým tempem a že se na tom mohu podílet. Zde je přehled jeho současných možností:

 

Aktualizováno Čtvrtek, 25 Březen 2010 21:52 Celý článek...
 
Strana 1 z 4

Latest News

Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Popular

Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Newsflash

Tohle originální blahopřání mi právě poslal můj bratr. Moc mu děkuji.