BugiNet

Nekritizuji, nepoučuji, vzdělávám

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Aktivujte si...

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Jsem majitelem legálních Windows XP professional. Během posledního půl roku po mě tento systém opakovaně požadoval aktivaci u výrobce, tedy všemi opěvovaného Microsoftu. Pořád mi tvrdí, že se konfigurace mého systému výrazně změnila, což ovšem není pravda.

Vyvrcholilo to včera, kdy mě "wokna" opět začala šikanovat tímto procesem. Ten navíc nešel provést, protože jsem prý překročil počet možných použití jednoho klíče. Nakonec jsem musel zavolat na (naštěstí bezplatný) helplink výše jmenovaného softwarového gigantu a vše bylo uvedeno do pořádku.

Microsoft.cz

Děsím se, kdy si "wokna" opět usmyslí, že právě nastal čas strestat svého uživatele za jeho poctivost neřku-li blbost. Kdybych si totiž systém Windows nekoupil za drahný peníz, ale stáhl si ho někde z warezu, popřípadě si nainstaloval např. Linux, nejen že bych ušetřil, ale navíc bych se nedožil této velmi otravné procedury.

Proto všem radím: NEKUPUJTE SI WINDOWS! BUDOU VÁS JEN ŠIKANOVAT!

 

Newsflash

Máme tady nový měsíc. Venku je pěkný vedro a tak se mi tam ani moc nechce. Včera jsem se brouzdal po netu a narazil jsem na nejkurióznější rozhovory mezi dispečery a piloty. Údajně se jedná o opravdové záznamy.