BugiNet

Nekritizuji, nepoučuji, vzdělávám

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Psaní článků Již brzy...

Již brzy...

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Již brzy by se zde měl objevit článek o japonském filmu Zato-Ichi z roku 2003. Ano, je to starší film, ale kolik japonských, a hlavně dobrých japonských filmů jste již viděli? Pokud máte rádi Samuraje a japonskou cestu meče, máte se na co těšit.

Zato-Ichi

Již brzy by se zde měl objevit nový redaktor. O koho se jedná? To zatím ponechám jako malé překvapení. Každopádně si od toho slibuji větší tématický záběr a četnost nových článků.

Již brzy by se zde mohla objevit řada článků na přání čtenářů. Ovšem pokud se vůbec někdo ozve. Již brzy by se zde měla objevit celá série článků o knihách a filmech, které mě zaujaly. V této souvislosti nechci mluvit o recenzích, protože se recenze píší především na novinky a navíc se nechci věnovat dílům jako takovým, ale spíše tomu okolo.

Již brzy získám sponzora, který by měl financovat BugiNet. No dobrá. Tohle je jen nepovedený žert. Ale ten sponzor by se náramně hodil.

Tak to je hrubý nástin toho, co by se mělo v nejbližší době dít na BugiNetu. Předpokládám, že v brzké době dojde ke změnám, které tento web přetvoří na něco zcela odlišného. Doufám, že se i díky druhému redovi podstatně rozšíří počet čtenářů tohoto plátku.

Málem bych zapomněl. Pokud by se našel mezi čtenáři kdokoliv, kdo by chtěl na BugiNet přispět či přispívat svojí troškou do mlýna, byl bych velmi rád. Nebo kdyby se našel někdo, kdo by mi pomohl s vlastními stránkami, bylo by to ještě lepší. Například bych chtěl zprovoznit rss, ale vůbec se v tom nevyznám. Těch pár zásahů do zdrojáku, které jsem provedl, bylo jen díky tomu, že umím číst kód, popřípadě, že mi někdo radil. Každopádně psát kód neumím. K tomu vždy budu někoho potřebovat.

 

Newsflash

Sedí Ježíš na obláčku a hulí travku. Hromy blesky, přiletí Bůh: "Ježíši, ještě jednou mi tady budeš hulit to konopí, tak Tě svrhnu na Zem!".