BugiNet

Nekritizuji, nepoučuji, vzdělávám

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Zajímavosti Hodnocení ve Vietcong 2 - nefunguje?

Hodnocení ve Vietcong 2 - nefunguje?

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Díky dojmům, které na všech z nás zanechaly různé recenze a dema druhého dílu skvělé české akční hry Vietcong, jsme se mimo jiné těšili na propracované žebříčky úspěšnosti v multiplayeru a povyšování do vyšších hodností za dosažené výsledky. Jenže hodnost stagnuje na vojínovi (pvt.) i po stovkách odehraných her. Kde je chyba?

 

Malá ukázka statistického systému VC2

Jak vyplývá z různých prohlášení tvůrců této nejznámější české hry, je ve Vietcongu 2 implementován rozsáhlý statistický systém, který si ukládá velké množství údajů o úspěších či neúspěších všech hráčů na centrální server.

Přesněji řečeno měl by. Proč tomu tak není nám vysvětluje SKID (jeden z tvůrců statistického systému ve VC2) ve svém článku na serveru www.vietcong.cz.

Kdo za to tedy může? Je to docela zvláštní, ale za tuto potupnou degradaci (statistický systém VC2 je propracovanější, než např. ve hře Battlefield 2) může její distributor (2K games), který tuto vlastnost prostě a jednoduše nezapnul na centrálním serveru. Je podivné, že si někdo objedná docela rozsáhlé úpravy v software, nechá si je otestovat a potom nezajistí potřebné místo u SpyGames, na jejichž platformě celý systém běží.

Je trestuhodné, že nám distributor dodává hru ořezanou o její nejatraktivnější část. A to dokonce i proti vůli jejích autorů, kteří už ztratili veškeré naděje, že tento systém bude alespoň dodatečně spuštěn.

Pokud si chcete alespoň prohlédnout statistický systém VC2, přečtěte si článek, který se skrývá pod výše uvedeným odkazem.

Informace a obrázky byly čerpány ze serveru www.vietcong.cz.

 

Newsflash

1) Moje matka mě naučila OCENIT DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI: "Jestli se hodláte navzájem zabít, udělejte to laskavě venku právě jsem uklidila!"