BugiNet

Nekritizuji, nepoučuji, vzdělávám

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Story Sláva Eurotelu!

Sláva Eurotelu!

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Jsem spokojeným zákazníkem mobilního operátora Eurotel již řadu let. Přesněji od roku 1999. Až donedávna jsem využíval předplacených služeb Go, ale někdy v srpnu minulého roku jsem se nechal umluvit k přechodu na paušál. Přesněji řečeno Max Bronz.

 

V jedné z prvních faktur jsem si všiml, že mám cca 500MB dat stažených přes GPRS zdarma. Jelikož jsem majitelem smartphonu Motorola MPx200 a zrovna se mi povedlo rozchodit tyto datové služby, rozhodl jsem se, že toho na dovolené využiju. Přece jen jsem už za ty léta poněkud závislý na internetu.

Jaké bylo následně moje překvapení, když další faktura byla místo na obvyklých ±500,- na plných 1753,49! Zhrozil jsem se a zavolal operátorce. Ta mi sdělila, že je vše v pořádku, že jsem pouze využíval funkce, které nemám dotovány. Po vyjasnění situace mi sdělila, že mám poslat reklamaci na vyúčtování jejich centrále v Praze. Že mám celkem slušnou šanci, že k nastalé situaci přihlédnou.

Abych to dlouho nezdržoval: dnes mi přišel doporučený dopis a v něm nová faktura. Tentokrát na částku 560,16 Kč s tím, že zbytek částky (1193,33) mi promíjí.

Jsem velice rád, že to takhle nakonec dopadlo. Aspoň nemusím řešit, kde na tuto fakturu vůbec vzít.

Na závěr tedy mé díky společnosti Eurotel.

Aktualizováno Pátek, 02 Duben 2010 14:06  

Newsflash

Sedí Ježíš na obláčku a hulí travku. Hromy blesky, přiletí Bůh: "Ježíši, ještě jednou mi tady budeš hulit to konopí, tak Tě svrhnu na Zem!".