BugiNet

Nekritizuji, nepoučuji, vzdělávám

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Nejlepší vánoce

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Víte kdo měl letos nejspíš nejlepší vánoce? Mobilní operátoři. A Ježíška jsme jim nadělili my, uživatelé mobilních telefonů, tvůrci (plagiátoři) mms, sms, ems a jiných textově-mediálních zpráv zasílaných pomocí mobilních sítí.

Sami si to spočítejte. Operátoři zaznamenali celkem 58,5 milionu textových zpráv, což je oproti loňsku zhruba 15-ti procentní nárůst. To je na jednoho obyvatele této malé zemičky v průměru 6 zpráv. A to včetně přestárlých osob a nemluvňat. Půjde to takhle donekonečna?

Vzhledem k tomu, že držíme světový primát v počtu mobilů na obyvatele, bych se vůbec nedivil, kdyby jsme vyhráli i tuto "soutěž". Ježíšku, copak nás čeká za rok? Další hromada dokola se opakujících přání?

Kde jsou ty doby, kdy přetékala přáními moje poštovní schránka a nikoliv mobil. Kde jsou ty časy, kdy mě od štědrovečerního stolu nevyrušovalo věčné vyzvánění mobilního telefonu.

Pokud mi chcete příští rok nadělit nějaký opravdu skvělý dárek, nadělte mi klid, ticho a pohodu. Stačí pro to jen málo. Neposílejte mi žádné vánoční sms, mms ani ems! Předem děkuji.

Aktualizováno Čtvrtek, 25 Březen 2010 22:07  

Newsflash

Tohle originální blahopřání mi právě poslal můj bratr. Moc mu děkuji.