BugiNet

Nekritizuji, nepoučuji, vzdělávám

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Info CNT slaví své první narozeniny!

CNT slaví své první narozeniny!

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Dne 17. srpna 2005 to byl přesně rok, co vznikl Czech National Team, který sdružuje nadšence počítající projekty pod systémem BOINC.

V současné době má přes 1500 členů a stabilně se svým výkonem drží na čtvrtém místě mezi týmy celého světa. Již tradiční dobrou vzájemnou podporu nedokládá jen týmové fórum, na kterém nalezne pomoc každý, koho problém distribuovaných výpočtů zajímá, ale i to, že již vzniklo tzv. týmové triko či že se začínají objevovat letáky propagující CNT a také články zabývající se jednotlivými projekty.

Pokud byste se chtěli přidat k našemu týmu, budete vítáni. Případné dotazy směřujte na týmové fórum.

Pomozte nám propagovat Českou republiku.

Aktualizováno Čtvrtek, 25 Březen 2010 21:58  

Latest News

Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Popular

Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Newsflash

Máme tady nový měsíc. Venku je pěkný vedro a tak se mi tam ani moc nechce. Včera jsem se brouzdal po netu a narazil jsem na nejkurióznější rozhovory mezi dispečery a piloty. Údajně se jedná o opravdové záznamy.