BugiNet

Nekritizuji, nepoučuji, vzdělávám

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Info Po dovolené

Po dovolené

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

A je to tady. Právě mi skončila další (naštěstí ne poslední) letošní dovolená. Tentokrát opravdu stála za to.

dovolená

No, skončila... Ona mi vlastně ještě neskončila. Konec bude až v neděli, ale už jsem se vrátil domů. Což je na jednu stranu dobře. Kdybych totiž pokračoval tímhle tempem, tak nejspíš skončím na záchytce. Celá tato dovolená se totiž nesla v duchu Tří sester - Lihová škola umění aneb válka s loky. A to doslova.

Tak jsme např. slavili 100. narozeniny mého táty (ve skutečnosti je mu teprve 58, ale kdo ví, co budeme dělat v roce 2048, že?) dva dny v kuse. Dál jsem chtěl oslavit splacení jednoho úvěru o víc jak jeden rok předem. To se mi taky povedlo 2x. Jak že je ta reklama na onen slavný český lektvar? Aha - důvod se vždycky najde.

Když se to tak vezme, tak už od začátku to mohlo být všem jasné. Přijel jsem za manželkou a dětma k jejím rodičům (byli tam už od minulé dovolené). Vysvětlil jsem manželce, že musíme jít zapít ono zaplacení úvěru. Při placení se zjistilo, že hospodská nemá nazpátek za tisícovku (divný, že?) a tak jsme tam museli ještě druhý den.

V noci před odjezdem jsme si s bratrem ještě skočili na hokej (Česko - Finsko) do hospody. Vsadil si totiž na remízu i když mu to rozmlouvali i v sázkové kanceláři. Jak to asi mohlo dopadnout?

Při návratu domů mě napadlo projít si místa, kde jsem nebyl už nějakých deset let. Neodradilo mě ani to, že bylo půl druhé ráno. Nasadil jsem si sluchátka, pustil výše zmíněnou hudbu a vyrazil. Doufám, že mě nikdo nepotkal. Nikoho jsem aspoň neviděl. Věřím, že jsem případnému náhodnému kolemjdoucímu musel způsobit nemalý šok nejen svým zjevem, ale i řevem. Ono když totiž máte nasazený sluchátka a na konci každé skladby si uvědomíte, že zpíváte nahlas a potom, co dojde baterka v přehrávači vás nebolí jen uši, ale i hlasivky...

I přes pár nezdarů považuji tuto dovolenou za velmi zdařilou a docela rád bych si to ještě někdy zopakoval. Nevím ovšem, co mi na to řeknou ledviny a játra. Ještě že neumí mluvit.

 

Latest News

Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Popular

Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Newsflash

Tohle originální blahopřání mi právě poslal můj bratr. Moc mu děkuji.