BugiNet

Nekritizuji, nepoučuji, vzdělávám

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Recenze Pánská jízda - beta

Pánská jízda - beta

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Na webu VySemNesmíte.cz právě probíhá betatest on-line hry nazvané Pánská jízda. Zatím to vypadá na docela dobrou zábavu.

Pánská jízda

O co ve hře jde?

Cílem hry je "co nejvěrnější" simulace života obyčejných svobodných mužů. Tohle berte s velkou nadsázkou. Tak často, jako v této hře, se nejspíš nikdo nepere a schovávat se před manželkou do hospody asi taky většinu z nás nenapadne.

Průběh betatestu

Během betatestu se objevila spousta problémů, jako například proslulá "mlha". Čas od času se stává, že prostě z mapy zmizí všechny objevené objekty včetně polohy samotného hráče. Potom není nic zvláštního, že spadnete do Labe, nebo prostě zabloudíte. Zatím se jedná o bug, který se autor snaží odstranit, ale pokud by ve finální verzi bylo obsaženo něco podobného, možná by to nebylo až tak špatné.

Ze začátku se také stávalo, že hráč potkal sám sebe, zbil se a okradl. Nevím jestli se takhle někdo umlátil, ale podle počtu mrtvých (7 z 50 hráčů) bych řekl, že ne.

Ostatně o problémech testované prvotní verze si můžete přečíst přímo na fóru VSN. A není toho málo.

Závěr

Už se těším na připravovanou novou verzi Pánské jízdy, ve které by měla být vychytána většina známých (i neznámých) chyb a která by měla být zároveň obohacena o pár nových nápadů. Zajímalo by mě, kolik hráčů je pro tuto hru vůbec maximum. Při velikosti hracího pole 86x73 políček při 20 tazích denně musí jednomu hráči trvat projití celé mapy téměř 314 dní. Tohle naštěstí nikdo nemusí a navíc to ani není možné. I tak to vypadá na hodně dlouhou akci. Tento článek, prosím, berte jako pozvánku k účasti na této hře.

 

Newsflash

Aby toho nebylo málo, mám tady další text zaměřený na aerolinky. Tentokrát komunikace mezi piloty a mechaniky: