BugiNet

Nekritizuji, nepoučuji, vzdělávám

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Info Vězení za hlasitý smích

Vězení za hlasitý smích

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Někdy na začátku 90' let jsme byli s bratrem večer na Jesenickém náměstí. Naproti Komerční bance stojí (nebo aspoň stály) dvě telefonní budky. Pro spestření dlouhé chvíle jsme si zavolali z jedné budky do druhé. V té chvíli šla kolem dvoučlenná hlídka Městské policie. Po ukončení hovoru tato hlídka legitimovala mého bratra a následně mu uštědřila pokutu za hlasité volání do telefonního sluchátka. Dodnes jsem si myslel, jak je toto absurdní.

V německém Dattelnu totiž jistému účetnímu (54) hrozí až půl roku vězení nebo pokuta do v přepočtu 150 000 korun za to, že se hlasitě smál v lese. Podle jeho vlastních slov se takto chodil odreagovávat buď po práci nebo o víkendech. To se ale nelíbilo jeho sousedovi, který do stejného lesa chodí běhat.

Co k tomu dodat? Lidi, neblázněte a raději držte hubu?

 

Latest News

Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Popular

Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79 Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/buginet.cz/www/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Newsflash

Sedí Ježíš na obláčku a hulí travku. Hromy blesky, přiletí Bůh: "Ježíši, ještě jednou mi tady budeš hulit to konopí, tak Tě svrhnu na Zem!".